3. 7. 2010

Přidáno new video Coudíska, kluka šikovného a foto smečky u bazénu. Zkouška sekce vzkazy a písání.

14. 6. 2010

Dnes byla naše fenka Caira Bret-Bett vyšetřena na luxaci pately a s výsledkem - NEGATIVNÍ!

O víkednu jsem absolvovali s naší smečkou ve složení,Caira a Coudy malý výstavní maraton v podobě dvou krásných výstav. A to v sobotu krajskou v Rokycanech a v neděli klubovou v Lanškrouně. 12.6. Rokycany - nádherná výstava v duchu pohody,klidu a uvolněné nálady.Na pomoc jsme si s sebou vzali kamarádku Janinu se synem Martínkem. Tímto bych chtěla Janině a Martínkovi moc poděkovat, byli velkou pomocí, hlavně při vystavování, jelikož všichni naši pesani šli hned po sobě každý v jiné třídě a nebyl čas oddechu. A speciální poděkování mám pro Martínka za jeho statečnost, kterou předvedl při svém úplně prvním vystavováním v soutěži dítě a pes a našeho Coudíska předvedl na 1 s hvězdičkou. Jinak naše Caira dostala přezdívku atletka brčko (to jen info pro zasmání). Více foto a info ve fotogalerii. Naše smečka nám udělala velkou radost.
  • Caira Bret-Bett: Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
  • Crazy Coudy z Kaplanky: Velmi nadějný 1


6. 6. 2010

Včera 5.6.2010 jsme se zúčastnili NVP v Klatovech. Potkali jsme se tam s majiteli Daisy, která je nevlastní sestřička našeho Coudíska a vlastně celý maratón až do konce s námi přežili. Byla to jejich úplně první výstava a myslím, že to zvládli na jedničku. Naši pesani to také zvládli a my s nimi,za co jsme rádi. Posuzování bylo náročné, měli jsme pana rozhodčího z Norska, který mluvil sice anglicky, ale velmi potichu a já nejsem zdařilá angličtinářka a ještě při své mírné hluchotě, no prostě pro mne boj. Coudísek ohodnocen VN1, spokojené psí mimčo, které tam všem v našem okolí dělal dobrou náladu, jelikož je to rozený komediant od přírody. Neustále prosil o míček, tím stylem, že si sednul na zadek, zvedl přední nohy a mával s nimi do vzduchu tak dlouho, dokud mu míček nebyl dán. Nebo si s ním hrál jako kočka s myší (Více ve fotogalerii). Foto v sekci výstavy.
  • Caira Bret-Bett: Velmi dobrá 2
  • Crazy Coudy z Kaplanky: Velmi nadějný 1

23. 5. 2010

Včera 22.5.2010 jsme se s naší psí smečkou zúčastnili MVP v Litoměřicích. Na této výstavě jsme byli úplně poprvé a velmi mile nás překvapila. I když se vystavovalo v hale,tak pro nás krásný a kulturní zážitek,byly tam jen dva výstavní kruhy a ty byly odděleny zdí,takže se lidé vůbec nepletli.Všude koberce,lavičky,kam se mohlo sednou. Tato výstava byla premiérovou pro našeho psího kluka Coudíska. Myslím,že vkročil do světa výstav správnou nohou a dostal velmi hezký posudek s výsledkem VN1 Best baby, paní rozhodčí se moc líbil a velmi se mu smála, když koukala na zoubky a zjistila, že vlastně není nač koukat, jelikož v tlamě nemá skoro nic a vypadá to tam jak po náletu. Caira zabodovala s výsledkem VD3. Pokud mohu zhodnotit,tak paní rozhodčí byla velmi pečlivá a pejskům se hodně věnovala. Foto v sekci Výstavy.
  • Caira Bret-Bett: Velmi dobrá 3
  • Crazy Coudy z Kaplanky: Velmi nadějný 1, Best baby

14. 5. 2010

Přidáno pár nových foteček naší smečky od jedné moc šikovné slečny. A tak trošku asi malinko změna - z naší nové želví slečny jménem Kačenka se po dnešní návštěvě u pana chovatele želviček stal nafalšovaný želví chlap se jménem Kačer! Ale pro naší Lili je to stále GAGA a tak to i zůstane. A jestli se to povede, tak možná budou malý želvíčata s naší Rozárkou. Necháme se překvapit a chytřejší budeme v období prázdnim.

3. 5. 2010

Včera 2. 5. 2010 jsem si do naší už tak rozvětvené smečky přivezli nového člena. Je to opět slečna  a naše Lili si jí pojmenovala Kačenka. Je jí cca 10 let a pořídili jsme si jí pro naší Rozárku jako kamarádku do nepohody i pohody. Foto ve fotogalerii. Dne 1. 5. 2010 jsme absolvovali MVP v Praze, kde byla Caira v docela silné konkrenci.
  • Caira Bret-Bett: Velmi dobrá 2

25. 4. 2010

Dne 24.4.2010 jsme se zúčastnili MVP v ČB. Coudíska jsme měli s sebou jen na čumendo, jeho pohodářská povaha se projevila i tam, nic ho nerozhodilo a s ostatníma pesanama si rozuměl a kamarádíkoval se. Caira nás velmi potěšila a doufám (myslím), že nejen nás - splnila podmínky pro uchovnění. Takže prostě parádní den!
  • Caira Bret-Bett: Výborná 2, r.CAC

7. 3. 2010

Dnes jsme si přivezli psí miminko jménem Crazy Coudy z Kaplanky.


6. 3. 2010

Dnes jsme byli s naší fenkou Caira Bret-Bett na oblastní výstavě v ČB první v tomto roce, posuzoval pan rozhodčí Václavík M.
  • Caira Bret-Bett: Výborná 1, Vítěz třídy.

« | 133 34 35 36 37 38 39 | »