30. 8. 2011

Aramis z Husitova kraje - Bono


27. 8. 2011

MVP Mladá Boleslav. Vyrazili jsme jen s naším dorostem a to s Arletkou. Udělala nám radost.

 • Arleta z Husitova kraje: Velmi nadějná 1

22. 8. 2011

V sobotu 20. 8. 2011 jsme vyrazili na 2. klubovou výstavu JRT a PRT pořádanou v nádherném prostředí na Konopišti. K tomu přálo nádherné počasí a spousta lidiček co mají srdíčka pro tyto rošťácká plemema. Ve třídě dorostu se vystavovala naše Arletka - ohodnocena známkou N2. Poprvé ve třídě pracovní se předváděl náš Coudy a v konkurenci 6 pejsků vyšlapal moc hezký posudek a krásné oceněné V3, udělal mi velkou radost. A Feebe ve velmi silně obsazené třídě mladých, 18 fen, kde nám pořadí uteklo o fousek krásná známka V. Na této výstavě se vystavovali i naši 2 dorostenci z vrhu A - Angel Dusty - N3 a Arny - VN2. Děkujeme  Danovi a Luccii a Veronice.

 • Arleta z Husitova kraje: Nadějná 2
 • Angel Dusty z Husitova kraje: Nadějný 2
 • Arny z Husitova kraje: Velmi Nadějný 2
 • Crazy Coudy z Kaplanky: Výborný 3
 • Feebe Bohemia Point: Výborná


19. 7. 2011

Máme za sebou trošku náročnější víkend. V sobotu 16. 7. jsme vyrazili na národní výstavu do Mladé Boleslavy. S Coudym a Feebe. JRT byli posuzováni až jako poslední a v hale bylo neskutečné horko.  Jak páníčci, tak i pesani toho měli celkem dost, le naštěstí jsme přežili a naši pejskové nás moc potěšili. Crazy Coudy z Kaplanky - V1 CAC a Feebe Bohemia Point - V. Oba jsem u paní rozhodčí nechala přeměřit a spočítat zoubky. Coudy 26cm, plnochrupý včetně M3, Feebe 26cm, plnochrupá, M3 v pravo. A v neděli 17. 7. Coudyho čekala jeho premiéra a to zkouška Norování nováčků. Výsledek - OBSTÁL. Kluk mi udělal obrovskou radost i  pro mne to byla premiéra.

 • Feebe Bohemia Point: Výborná
 • Crazy Coudy z Kaplanky: Výborný 1,CAC

16. 6. 2011

Přišly nové fotečky Artuše z Husitova kraje - MARLEY. Roste kluk do krásy. Paničce Veronice moc děkujeme.


12. 6. 2011

V sobotu 11. 6. jsme si udělali výlet na oblíbenou krajskou výstavu do Rokycan. Jeli s námi pomocníci Janina a Martínek a také úplně na první výstavu Arny s paničkou Veronikou. Mírné komplikace na začátku, kdy nám zrušily kruh, jelikož pan rozhodčí onemocněl, jsme zvládli a šlo se vystavovat. Úplně poprvé se ve výstavním kruhu představila dvojce Arny z Husitova kraje + Verča, šlo jim to moc hezky a oba se snažili, pan rozhodčí je ocenil známkou VN1. Tímto chci poděkovat za prezentaci našeho prvního odchovu paničce Verče. Následně také svou premiéru měla Arletka a moc se panu rozhodčímu líbila, oceněna známkou VN1. Obě dvě štěňátka zvládli svou první výstavu výborně a s russlovkým šarmem. Feebe také moc hezky zabodovala V1,VT mladých a Caira se také moc snažila vybojovala si V1,VT,KV. Pak přišla na řadu naše Lili s Cairou v soutěži Dítě a pes. I když se holky neumístily na bedně, moc jsme jim drželi pěstičky ,tak vše zvládly perfektně bez mojí asistence a v kruhu se předvedly úplně samy.

 • Arny z Husitova kraje: Velmi nadějný 1
 • Arleta z Husitova kraje: Velmi nadějná 1
 • Feebe Bohemia Point: Výborná 1, vítěz třídy
 • Caira Bret-Bett: Výborná 1, vítěz třídy, krajský vítěz


8. 6. 2011

V neděli 5. 6. jsme měli velmi milou návštěvu. Aura Misty se na nás přijela podívat i s páníčky. Misty je hodně podobná mamině Caiře. Dokonce i štěkotem. A roste z ní velmi pohodářská, vyrovnaná a milouš psí slečna. S Arletou se vyřádily do sytosti a my si s páníčkáma perfektně pokecali. Parádně strávené odpoledne. S Misty a Peťou se brzy uvidíme na MVP v Brně, bude to Misty první výstava. Už teď se moc těšíme na viděnou.

Holky v akci

A také nám přišly nové fotečky Aramiska - Bono


27. 5. 2011

Včera jsem si udělaly výlet s Lili a Arletkou za bráškou Arnym. Máme ho kousíček od nás. My páníčkové jsme si dali kafčo, pohovořili a pesani se vyblbli a Lili také. Arny miluje vodu. Tady odkaz na video, které bych nazvala Arny ve škopku - http://www.youtube.com/watch?v=KieEnMmR-80


24. 5. 2011

Nové fotečky našich mimísků. Páníčkům moc děkujeme.

Akina z Husitova kraje

 

Arny z Husitova kraje

A také jsme měli na návštěvě Angel Dasty.Hladký kluk jako buk.

Arleta z Husitova kraje

 


18. 5. 2011

Přišly nové fotečky Artuše - "Marley".Moc děkujeme paničce Veronice.


« | 131 32 33 34 35 36 3739 | »