19. 7. 2011

Máme za sebou trošku náročnější víkend. V sobotu 16. 7. jsme vyrazili na národní výstavu do Mladé Boleslavy. S Coudym a Feebe. JRT byli posuzováni až jako poslední a v hale bylo neskutečné horko.  Jak páníčci, tak i pesani toho měli celkem dost, le naštěstí jsme přežili a naši pejskové nás moc potěšili. Crazy Coudy z Kaplanky - V1 CAC a Feebe Bohemia Point - V. Oba jsem u paní rozhodčí nechala přeměřit a spočítat zoubky. Coudy 26cm, plnochrupý včetně M3, Feebe 26cm, plnochrupá, M3 v pravo. A v neděli 17. 7. Coudyho čekala jeho premiéra a to zkouška Norování nováčků. Výsledek - OBSTÁL. Kluk mi udělal obrovskou radost i  pro mne to byla premiéra.

 • Feebe Bohemia Point: Výborná
 • Crazy Coudy z Kaplanky: Výborný 1,CAC

16. 6. 2011

Přišly nové fotečky Artuše z Husitova kraje - MARLEY. Roste kluk do krásy. Paničce Veronice moc děkujeme.


12. 6. 2011

V sobotu 11. 6. jsme si udělali výlet na oblíbenou krajskou výstavu do Rokycan. Jeli s námi pomocníci Janina a Martínek a také úplně na první výstavu Arny s paničkou Veronikou. Mírné komplikace na začátku, kdy nám zrušily kruh, jelikož pan rozhodčí onemocněl, jsme zvládli a šlo se vystavovat. Úplně poprvé se ve výstavním kruhu představila dvojce Arny z Husitova kraje + Verča, šlo jim to moc hezky a oba se snažili, pan rozhodčí je ocenil známkou VN1. Tímto chci poděkovat za prezentaci našeho prvního odchovu paničce Verče. Následně také svou premiéru měla Arletka a moc se panu rozhodčímu líbila, oceněna známkou VN1. Obě dvě štěňátka zvládli svou první výstavu výborně a s russlovkým šarmem. Feebe také moc hezky zabodovala V1,VT mladých a Caira se také moc snažila vybojovala si V1,VT,KV. Pak přišla na řadu naše Lili s Cairou v soutěži Dítě a pes. I když se holky neumístily na bedně, moc jsme jim drželi pěstičky ,tak vše zvládly perfektně bez mojí asistence a v kruhu se předvedly úplně samy.

 • Arny z Husitova kraje: Velmi nadějný 1
 • Arleta z Husitova kraje: Velmi nadějná 1
 • Feebe Bohemia Point: Výborná 1, vítěz třídy
 • Caira Bret-Bett: Výborná 1, vítěz třídy, krajský vítěz


8. 6. 2011

V neděli 5. 6. jsme měli velmi milou návštěvu. Aura Misty se na nás přijela podívat i s páníčky. Misty je hodně podobná mamině Caiře. Dokonce i štěkotem. A roste z ní velmi pohodářská, vyrovnaná a milouš psí slečna. S Arletou se vyřádily do sytosti a my si s páníčkáma perfektně pokecali. Parádně strávené odpoledne. S Misty a Peťou se brzy uvidíme na MVP v Brně, bude to Misty první výstava. Už teď se moc těšíme na viděnou.

Holky v akci

A také nám přišly nové fotečky Aramiska - Bono


27. 5. 2011

Včera jsem si udělaly výlet s Lili a Arletkou za bráškou Arnym. Máme ho kousíček od nás. My páníčkové jsme si dali kafčo, pohovořili a pesani se vyblbli a Lili také. Arny miluje vodu. Tady odkaz na video, které bych nazvala Arny ve škopku - http://www.youtube.com/watch?v=KieEnMmR-80


24. 5. 2011

Nové fotečky našich mimísků. Páníčkům moc děkujeme.

Akina z Husitova kraje

 

Arny z Husitova kraje

A také jsme měli na návštěvě Angel Dasty.Hladký kluk jako buk.

Arleta z Husitova kraje

 


18. 5. 2011

Přišly nové fotečky Artuše - "Marley".Moc děkujeme paničce Veronice.


30. 4 .2011

Vyrazili jsme kousek od nás na 7. Hlubockou krajskou výstavu ve velkém osazení. Já, Lili, Zdenda, pomocníci Janina, Martínek a pesani, Coudy, Feebe a Caira. Po menších zmatcích, kdy jsme si mysleli, že už jsme trochu zkušení vystavovatelé, jsme dojeli úplně někam jinam a zjistili, že výstava je jaksi někde jinde, než byla před dvěma roky, jsme zdárně dorazili na místo. Nebyli jsme ale jediní, kdo nečte adresu v propozicích. Na tuto výstavu jsme se těšili, jelikož nás jela parta, sešli jsme se tam se s přáteli šarpíky a dalšími známími. A jedlo se, pilo, bavilo, honili se děti a přitom všem se vystavovalo. Naší Lili jsme přihlásili do soutěže Dítě a pes s Cairou. Pořadatel měl vše vychytané a tak Lili šla ve třídě 2 - 4roky s mojí asistencí a i přes její pád hned po vstupu do kruhu a nechuť jakmile komunikovat s panem rozhodčím Hořákem se umístíla na nádherném 1. místě. Nevím kdo měl větší radost, jestli já nebo ona. Moc gratulujeme. Do soutěže jsme přihlásili i našeho zkušenějšího Martínka.Ten už šel do vyšší třídy 9 -13 let. Martínkovi to moc slušelo, vypadal jako pravý elegán, parťačku měl Feebe (té se po celodenní proceduře) moc už nechtělo, ale zvládli vše na jedničku a vyšlapali spolu krásné 4. místo. Také moc velké gratulka! A jak vůbec vše nakonec dopadlo?

 • Crazy Coudy z Kaplanky: Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2. místo FCI III
 • Feebe Bohemia Point: Výborná 1, Vítěz třídy mladých
 • Caira Bret-Bett: Výborná 1, Vítěz třídy

28. 4. 2011

23. 4. 2011 jsme se účastnili MVP v Českých Budějovicích. Počasí naštěstí vyšlo suprově.

 • Crazy Coudy z Kaplanky: Velmi dobrý 2
 • Feebe Bohemia Point: Výborná

19. 4. 2011

V neděli jsme měli na návštěvě Angel Dasty. S Arletkou byli celý den spolu a báječně se vyblbli. Dasty roste do krásy a je to neskutečný mazlík. Pár foteček ve fotogalerii a také video v sekci video.

Přišly nové fotečky od paničky Aramiska - Boníka. Moc děkujeme Helče.


« | 132 33 34 35 36 37 38 39 | »