4. 1. 2011

Nádherný den, tak jsme ve složení Coudy, Feebe a těhulkou Cairou vyrazili na malou procházku. Foto ve fotogalerii.


27. 12. 2010

Caira Bret-Bett čeká miminka! Více info v sekci štěňátka.


3. 12. 2010

1. 12. 2010 byla Caira Bret-Bett nakryta pejskem TouchStar Machbetem. 27. 12. 2010 se dozvíte, zda-li budou psí miminka.


15. 11. 2010

V sobotu 13.11.2010 jsme si udělali super vysluněnou vychajdu s naší kamarádkou RR-Aishou. Více fotek ve fotogalerii.


25. 10. 2010

O víkendu 22.-24.10.2010 jsme se zúčastnili výcvikového víkendu pořádaného Britem v Herolticích u Tišnova s naším pejskem Coudym a psím miminkem Feebe. Vyšlo hezké počasí, parta lidiček byla úžasná a pejskové skvělí. Od nejmenšího, kterým byl 4. měsíční psí kluk čivavy Lukášek až po největšího 9. měsíčního kluka Tibetské dogy. Sešla se tam spousta psích ras a pro naše pesany to byla ohromná zkušenost a pro nás také. Hlavně pro mne, jelikož při přednáškách jsem se dozvěděla hrozně moc a moc důležitých věcí, jak už o výcviku, myšlení psa, o chválení, motivaci atd. nebo o výživě. Výcvik jsem prodělala s Coudym a až jsem se divila, jak je šikovný, vůbec poprvé aniž by některé překážky viděl, je zvládl s přehledem. Kladinu, houpačku, áčko, přejití surfovacího prkna a spostu další. Feebe jsme hlavně brali na kukandu a i ta si po chvilce nejistoty zvykla tak, že jí nedělal problém se pohybovat naprosto v pohodě mezi ostatními pesany a hlavně se nám tam zakoukala do úžasného Yorkšírského terriéra Maxíka a byli po celou dobu nerozlučná dvojka. V sobotu se za námi přijeli podívat chovatelé Feebe s jejich krásnou smečkou a krásně se jim povedlo nafotit Feebe, moc děkuji. Neděli jsme ukončili úžasným obědem (mimochodem vařilo se tam báječně) a ukončení bylo skvělé. Coudýs dostal diplom a spoustu dárečků od Britu a naším dárkem byl pohodový a suprově strávený víkend. DÍKY všem co toto dokáží připravit a zorganizovat. Prostě bájo! Foto ve fotogalerii a na Facebooku na stránce Britu.


9. 10. 2010

Dnes jsme se s naším Coudym zúčastnili mezinárodní výstavy v ČB. Počasí vyš lo,co víc si přát a Coudymu se taktéž zadařilo s ohodnocení VN1 ze 3 pejsků. Martínek byl skvělým asistentem a můj přítel také, oba dva hlavně tedy v konzumazi dobrot. Moc hezky prožitý den. Fotky v sekci výstavy a fotogalerii.

  • Crazy Coudy z Kaplanky: Velmi nadějný 1

21. 9. 2010

Do naší psí i lidské smečky přibyla nádherná psí slečna Feebe Bohemia Point.


12. 9. 2010

Včera 11.9.2010 jsme se vypravili kousek od nás na 1. krajskou výstavu v Týně nad Vltavou. Počasí nám přálo, i když k ránu trošku zima, ale během dne se vybralo do nádherného skoro až letního dne. Jela nás velká sestava. Kamarádka s manželem a 3 slečnami plemene Sharpei a také naše kamarádka Jaňulka se synem Martínkem, který si vyzkoušel soutěž "Dítě a pes" s naším Coudym a této soutěže se zúčastnila i naše dvouletá dcerka Lilianka se Sharpeikou jménem Shelby. Obou dvou malým vystavovatelům to moc šlo, Martínek vše zvládl s přehledem už sám a klukům to moc společně slušelo. Já jsem naší malé slečně ještě pomáhala. Foto ve fotogalerii. Jinak se nám výstavní den vydařil a z kruhu jsme odzcházeli spokojeni Coudy VN1. V závěrečných soutěžích jsme neuspěli, ale Coudýs pašák se dostal do nejužšího výběru. Celkově moc hezká a pohodová výstava.

  • Crazy Coudy z Kaplanky: Velmi nadějný 1

10. 8. 2010

Včera 9.8.2010 jsme si udělali celodenní výlet s Coudýsem. Nejdříve jsme navšítili jeho rodné hnízdo CHS Kaplanku. Kde se přivítal s mamkou Betty a nevlastní sestřičkou Amálkou. Obě psí holky se mu moc a moc líbili. Coudy jako správný chlap vše musel náležitě prozkoumat a označkovat, všechny náležitě olízat a přivítat, myslím, že byl šťastný jako blecha a že si pamatuje na rodnou vísku, kde trávil první týdny života. A pak jsme se vydali na Vranoskou přehradu ke kamarádům Haňulce a Martinovi co mají Viki. Obě návštěvy proběhly v klidu a v pohodě a byl to pro nás krásný relaxační čas strávený se super lidičkama. Coudy si zaplaval poprvé na otevřené vodě a velmi se mu to líbilo. Více v sekci videa a fofogalerie.

6. 7. 2010

Coudy se nám zamiloval do bazénu - přidáno nové video.


« | 133 34 35 36 37 38 39 | »