1. 2. 2011

Do sekce štěňátka přidány fotografie každého mimíska. Každé psí miminko má svou podsekci,kterou naleznete v pravém horním rohu. Postupně budou doplňovány další fotečky,jak prďouskové budou růst.


31. 1. 2011

Caira je úžasná mamina a výborně se stará o své dítka. Její úžasná péče je proměnila v naprosto spokojená psí mimča a krásně přibírají na váze. Celá psí nadílka i jejich maminka je zdravá a prostě BOŽÍ!


30. 1. 2011

Máme štěňátka!

Fotky jednotlivých mimísků dodáme později,až se všichni z této krásné nadílky vzpamatujeme. Touto cestou chci moc poděkovat mému příteli Zdendovi a mé kamarádce Lucce R., bez kterých by se miminka jen těžko narodila. Moc a moc Vám děkuji!


4. 1. 2011

Nádherný den, tak jsme ve složení Coudy, Feebe a těhulkou Cairou vyrazili na malou procházku. Foto ve fotogalerii.


27. 12. 2010

Caira Bret-Bett čeká miminka! Více info v sekci štěňátka.


3. 12. 2010

1. 12. 2010 byla Caira Bret-Bett nakryta pejskem TouchStar Machbetem. 27. 12. 2010 se dozvíte, zda-li budou psí miminka.


15. 11. 2010

V sobotu 13.11.2010 jsme si udělali super vysluněnou vychajdu s naší kamarádkou RR-Aishou. Více fotek ve fotogalerii.


25. 10. 2010

O víkendu 22.-24.10.2010 jsme se zúčastnili výcvikového víkendu pořádaného Britem v Herolticích u Tišnova s naším pejskem Coudym a psím miminkem Feebe. Vyšlo hezké počasí, parta lidiček byla úžasná a pejskové skvělí. Od nejmenšího, kterým byl 4. měsíční psí kluk čivavy Lukášek až po největšího 9. měsíčního kluka Tibetské dogy. Sešla se tam spousta psích ras a pro naše pesany to byla ohromná zkušenost a pro nás také. Hlavně pro mne, jelikož při přednáškách jsem se dozvěděla hrozně moc a moc důležitých věcí, jak už o výcviku, myšlení psa, o chválení, motivaci atd. nebo o výživě. Výcvik jsem prodělala s Coudym a až jsem se divila, jak je šikovný, vůbec poprvé aniž by některé překážky viděl, je zvládl s přehledem. Kladinu, houpačku, áčko, přejití surfovacího prkna a spostu další. Feebe jsme hlavně brali na kukandu a i ta si po chvilce nejistoty zvykla tak, že jí nedělal problém se pohybovat naprosto v pohodě mezi ostatními pesany a hlavně se nám tam zakoukala do úžasného Yorkšírského terriéra Maxíka a byli po celou dobu nerozlučná dvojka. V sobotu se za námi přijeli podívat chovatelé Feebe s jejich krásnou smečkou a krásně se jim povedlo nafotit Feebe, moc děkuji. Neděli jsme ukončili úžasným obědem (mimochodem vařilo se tam báječně) a ukončení bylo skvělé. Coudýs dostal diplom a spoustu dárečků od Britu a naším dárkem byl pohodový a suprově strávený víkend. DÍKY všem co toto dokáží připravit a zorganizovat. Prostě bájo! Foto ve fotogalerii a na Facebooku na stránce Britu.


9. 10. 2010

Dnes jsme se s naším Coudym zúčastnili mezinárodní výstavy v ČB. Počasí vyš lo,co víc si přát a Coudymu se taktéž zadařilo s ohodnocení VN1 ze 3 pejsků. Martínek byl skvělým asistentem a můj přítel také, oba dva hlavně tedy v konzumazi dobrot. Moc hezky prožitý den. Fotky v sekci výstavy a fotogalerii.

  • Crazy Coudy z Kaplanky: Velmi nadějný 1

21. 9. 2010

Do naší psí i lidské smečky přibyla nádherná psí slečna Feebe Bohemia Point.


« | 133 34 35 36 37 38 39 | »