2. 9. 2013

24.-25.8.2013 se konaly naráz 2 výstavy, jedna Národní v Mladé Boleslavi a druhá mezinárodní v německém Leipzig. Já v sobotu vyrazila do MB na NVP a to s našimi nejmladšími Amálkou a Eto´o (Kuky). Oba dva se vystavovali ve třídě mladých. Amálka dostala krásný posudek a moc paní rozhodčí líbila : V1, CAJC,BOJ a Eto´o (Kukýsek) byl úplně poprvé v čerstvých 9.měsících ve třídě skoro dospěláků a výsledek V2. Do Německa byl vyslán Guiness (Jíma) s našimi kamarády Efí a Mírou první den - moc děkuju Efí za profi prezentaci výsledek V1,CAC,CAC VDH, CACIB a Sieger Leipzig 2013. V neděli jsem vyrazili směr Německo my - Jimík opět krásně uspěl - V1,CAC,CAC VDH,CACIB a German Winner .


21. 8. 2013

10. 8. 2013 - se konala IV.klubová výstava JRT a PRT opět na nádherném místě na Konopišti. Sešlo se celkem 94 JRT nejvíce za celou dobu co se tato krásná výstava koná. Přihlásila jsem naše dva nejmladší psí kluky. Posuzoval pan rozhodčí Ulf Braathen a paní Vladimíra Tichá. Do kruhu nastoupil náš Eto´o Dei Jack Del Sud - alias Kukýs paní rozhodčí se moc líbil, jen asi Kukýsovi se nelíbilo prostředí a vše okolo, takže celou dobu hrál divadlo alias pilot. V dospělé třídě - pracovní nastoupil Guiness Bohemia Point - Jíma, v konkurenci dalších 4 pejsků.

 • Eto'o Dei Jack Del Sud: N3
 • Guiness Bohemia Point: V1, CAC, CC

A jelikož jsem měla s sebou i naší malou handlerku (bez ní by to nešlo) tak se čekalo do odpoledních soutěží na Dítě a pes, kde se předvedla s Jímou - a musím uznat,že jí to snad šlape lépe než mě a v budoucnosti budu mít za sebe super náhradu :) Všechny děti v této soutěži byli báječné a oceněné nádhernými cenami. Lili zářila štěstím!

Děkujeme touto cestou všem pořadatelům za krásně připravenou výstavu a i příští rok se budeme těšit.

9. 8. 2013 - nám do nového domova odešel náš klouček Dundee z Husitova kraje. S novou rodinkou bude žít v Praze a bude se mít báječně. Páníčkové se nebrání i zkusit nějaké výstavy, tak je brzy i uvidíme. Dostáváme pravidelně zprávičky a také nádherné fotečky - moc děkujeme.


23. 7. 2013

Video pejska z Vrhu D - Dundee z Husitova kraje: http://www.youtube.com/watch?v=1CXhpkLhDFc&feature=youtu.be

v sobotu 20.7.2013 jsme se vydali na MVP Mladá Boleslav s naším Coudýskem. Coudýs na své poslední výstavě bohužel neuspěl, ale s handlerem Milanem mu to moc šlo.

 • Crazy Coudy z Kaplanky: VD3


23. 7. 2013

Video pejska z Vrhu D - Dundee z Husitova kraje: http://www.youtube.com/watch?v=1CXhpkLhDFc&feature=youtu.be

V sobotu 20.7.2013 jsme se vydali na MVP Mladá Boleslav s naším Coudýskem. Coudýs na své poslední výstavě bohužel neuspěl, ale s handlerem Milanem mu to moc šlo .

Crazy Coudy z Kaplanky: VD3


15. 7. 2013

Takto si úžívá léto pejsek z Vrhu A - Caira x Nick - Artuš z Husitova kraje (Marley). Za fotky děkujeme paničce Veronice.


7. 7. 2013

5.7.2013 jsme měli velmi příjemnou návštěvu a to budoucí páníčky našeho Dundeeho :) Moc děkujeme za krásné fotečky, které nám poslali.


4. 7. 2013

29. 6. 2013 jsem vyrazily s Lili směr Brno na MVP s naším Guiness Bohemia Point - Jímou. Posuzovala po změně rozhodčích paní Grygarová a ostrost jí tedy nechyběla. Jíma se vystavoval ve třídě šampionů v konkurenci dalších dvou pejsků a jedním z nich byl i jeho vlasní otec. Na této výstavě se předvedla i naše fenka z Vrh B a to Bonnie Sisi z Husitova kraje - byla úspěšně uchovněna, změřena - 26cm a plnochrupá. Byla to její první velká výstava a i na to že nám to spolu moc nešlo si ohodnocení vážím - jako jediná z JRT byla hladká a pochválená od paní rozhodčí.

 • Guiness Bohemia Point: V1, CAC
 • Bonnie Sisi z Husitova kraje: VD2

A ještě ten věčer se odjíždělo směr Rakousko na speciální výstavu teriérů, která se konala 30. 6. 2013 v Gross - Enzensdorf. Ráno jsme se probudili do neskutečné zimy. Vzala jsem s sebou na koukání i našeho benjamínka Kukyho a společnost naši klukům dělala fenka Issa. (což oba dva velmi uvítali). Během dopoledne se naštěstí počasí umodřilo a vysvitlo krásně sluníčko. Jelikož JRT šli jako poslední plemeno, tak jsme se slunka dočkali. Jíma šlapal ve třídě pracovní. Děkujeme Milanovi a super fotografce Mirče. (a jim gratulujeme ke krásnému úspěchu). Taková byla zima dopoledne a odpoledne azuro :)

 • Guiness Bohemia Point: V1, CACA


17. 6. 2013

15. 6. 2013 jsme vyrazili směr Klatovy a to na národní výstavů. Do kruhu nastoupil náš nejmladší Eto´o Dei Jack Del Sud - Kukýsek a také naše Gang Staff Valentina a v kokurenci další třech fen získala ocenění, které velmi potěšilo a i zárověň překvapilo.

 • Eto'o Dei Jack Del Sud: VN2
 • Gang Staff Valentina: V1, CAC, Národní vítěz

11. 6. 2013

9. 6. 2013 jsme se účastnili Speciální výstavy terrierů v Lanškrouně. Do kruhu nastoupili poprvé Eto´o Dei Jack Del Sud - Kuky, Gang Staff Valentina - Vali, Guiness Bohemia Point Jíma. Moc děkuji za pomoc a milou společnost kamarádům Efí a Milanovi - jim gratulujeme ke krásným výsledkům. Pan rozhodčí byl dost přísný a proto si výsledků velmi vážím. Jimík si tímto splnil i podmínky na titul Grand šampion České Republiky.

 • Eto'o Dei Jack Del Sud: VN1, 4. nejkrásnější dorost
 • Gang Staff Valentina: V1, CAC, CC
 • Guiness Bohemia Point: V1, CAC, CC, Vítěz speciální výstavy, III. Best in Show!


6. 6. 2013

Tak už to přišlo - dneska náš Jimík oslavil své krásné 2. narozeniny  a Feebe mu jako dárek porodila nádherného klučíka. Vše proběhlo v pořádku a Feebe je vzorná mamka :) A jak jsem říkala ( Feebe si kazit postavu nebude :D).


« | 18 9 10 11 12 13 1424 | »