Guiness Bohemia Point

(Burbon Wild with Delight x Nordsand's House Bunny)

* 6. 6. 2011, chovný pes, plnochrupý, kv 27 cm

Výstavy

Interšampion (C.I.B.), český grand šampion, český junior šampion, Klubový šampion mladých, slovenský junior šampion, slovenský šampion krásy, český šampion, klubový šampion, rakouský šampion, německý šampion VDH, německý šampion KFT, krajský vítěz, vítěz třídy, národní vítěz, Slovenský vítěz mladých, Německý vítěz 2013, Vítěz Leipzig 2013, světová výstava psů Budapešť 2013 - V2, rCAC, evropská výstava psů Brno 2014 - výborný, světová výstava psů Miláno 2015 - výborný 4.,Evropská výstava JRT a PRT,Maďarsko - V2,r,CAC

4x velmi nadějný, 53 x výborný, 6x CAJC, 27x CAC, 9x CACIB, 3x BOJ, 11x BOB, JBIG III, BIG I, 2x best in show III

Zdravotní vyšetření

Luxace patelly: 0/0, dědičné oční vady: negativní, SCA clear, PLL clear, Baer test: +/+, DNA profil.

Zkoušky

ZN - 84. b., 21. vteřin

 

Rodokmen

Burbon Wild with Delight Hidalgo-Halcon Thidalium Inverbrae John of Gaunt
Faworytka Fulda Thidalium
Mirinda Orange Szczurolap Indiana Jones De Barbara Negra
Jillayla Ice Maiden
Nordsand's House Bunny Saltisgardens Rocket Man Kyduke Blitzen
Inverbrae Sofia
Asthorry's Electra Luna Star Saltisgarden's Sun Downer
Blueamble Sydney Star

 

 Světové a Evropské výstavy

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
15.5.2016 Evropská JRT Maďarsko Constantine J. (USA) Pracovní V2,r.CAC
13.6.2015 WDS Milano Linette Brown (Austrálie) Pracovní V4
24.10.2014 EDS Brno Auerbach (CZ) Šampionů V
16.5.2013 WDS Budapešť Campbell K. (Austrálie) Pracovní V2, rCAC

 Výstavy ČR

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
 5.3.2016 Club show ČB  Kubík Z. (CZ) Vítězů  V3
8.5.2015 Klubová výstava Staňkov Hrabáková O. (CZ) Šampionů V1, VT, CC  (Winner class, Best male in JRT)
7.3.2015 Klubová výstava - ČB Nováková I. (CZ) Pracovní V2
 Splněny podmínky pro udělení titulu: Klubový šampion   
1.3.2014 Klubová výstava - ČB Nováková I. (CZ) Pracovní V1, CAC, CC, BOB
4.1.2014 NVP Brno Polehňa F. (CZ)  Pracovní V2, r.CAC
3.11.2013 MVP Duo Praha Zakrzewska Malorzata (PL)  Pracovní V1, CAC, r.CACIB
5.10.2013 MVP České Budějovice Václavík M.  Pracovní V1, CAC, r.CACIB
10.8.2013 4.Klubová výstava JRT a PRT Konopiště Braather U. (DK)  Pracovní V1, CAC, CC
29.6.2013 MVP Brno Grygarová  Šampioni V1, CAC
  Splněny podmínky pro udělení titulu: Grand šampion ČR   
9.6.2013 Speciální výstava terrierů - Lanškroun Václavík M.  Šampioni V1, CAC, CC.VSV.BOB, III.BIS
25.5.2013 MVP Litoměřice Tichá V.  Šampioni V1, CAC, CAC CMKU,   CACIB
13.4.2013 NVP Ostrava Frnčo L.  Šampioni V1, CAC, CAC CMKU, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB
3.2.2013 MVP Duo CACIB Brno Simu C. (RO)  Pracovní  1, CAC, r.CACIB
Splněny podmínky pro udělení titulu: Český šampion   
2.2.2013 MVP Duo CACIB Brno Lehkonen H. (FIN)  Pracovní V1, CAC
4.11.2012 MVP Praha Daňková J.  Pracovní V1
3.11.2012 MVP Praha Auerbach A.  Pracovní V1, CAC, r.CACIB
13.10.2012 MVP České Budějovice Grygarová A.  Mezitřída V2, Res.CAC
29.-30.9.2012 NVP Brno Daňková J.  Mezitřída V2, Res.CAC
9.9.2012 III. Vltavotýnská krajská výstava Havelka Tibor (SK)  Mezitřída    V1, VT, KV

25.-26.8.2012

MVP Mladá Boleslav Blumel Robert (A)  Mladých V2
Splněny podmínky pro udělení titulů: Český junior šampion, klubový junior šampion   
11.8.2012

3.Klubová výstava JRT a PRT Konopiště

Rainer Jacobs (D)  Mladých V1, CAJC, BOJ
30.6.2012 NVP Klatovy Korozs Andráš (H)  Mladých

V1, CAJC, BOJ

JBIG - 3.místo

23.6.2012 MVP Brno Václavík M.  Mladých

V1,CAJC,BOJ,BOB

JBIG - 3. místo

BIG - 1. místo

BIS - 3. místo

5.5.2012 MVP Praha Frnčo L.  Mladých V3
7.- 8.1.2012 VII. Hanácká národní výstava   psů Cwieceková A. (SK)  Dorost VN2
5.- 6.11.2011 MVP Praha Letáčková E.  Štěňat VN1

 Výstavy SK

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
 Splněny podmínky pro udělení titulu: Slovenský šampion krásy   
27.1.2013 MVP Trenčín Szabó Sándor (H) Pracovní V1, CAC, r.CACIB
2.12.2012 MVP Nitra - DUO Polehňa Fr. (CZ) Pracovní V1, CAC, CACIB, BOB
1.12.2012 MVP Nitra - DUO Tichá V. (CZ) Pracovní V1, CAC, CACIB
Splněny podmínky pro udělení tutilu: Slovenský junior šampion      
19.8.2012 Duodanube - Bratislava Seman P.(SK) Mladých V2
18.8.2012 Duodanube - Bratislava Szalai F. (SK) Mladých V1, CAJC
20.7.2012 MVP Velká Ida Borkowski Tomasz Mladých V1, CAJC
19.7.2012 NVP Velká Ida Harsányi Péter (H) Mladých V1, CAJC, Slovenský vítěz  mladých, BOB
19.11.2011 MVP Nitra Polehňa F. (CZ) Štěňat VN
20.11.2011 MVP Nitra Kitlinski Z. (PL) Štěňat VN

 Výstavy Rakousko

 Datum  Místo  Rozhodčí  Třída  Výsledek
 Splněny podmínky pro udělení titulu: Rakouský šampion   
17.5.2014 Wieselburg Heidecker E. (A) Pracovní V1, CACA, r.CACIB
8.12.2013 Wels Jacobs R. (D) Pracovní V1, CACA
7.12.2013 Wels

Leslie B. (IRL)

Pracovní V1, CACA
28.9.2013 Tulnn - Klub show JRT.PRT Schimpf O. (A) Šampionů V2, r.CACA
28.9.2013 Tulln - NVP Kaurek S. (A) Šampionů V2, r.CAC, r.CACIB
30.6.2013 Gross - Enzensdorf Poduscka-Aigner P. (A) Pracovní V1, CACA

6.4.2013

Wieselburg Blaha M. (A) Šampionů

V1, CACA, CACIB, BOB

8.12.2012 Wels Konrad A. (A) Mezitřída V2, r.CACA

 Výstavy - Německo

 Datum  Místo Rozhodčí  Třída  Výsledek
Splněny podmínky pro udělení šampionátů: Německý šampion VDH a Německý šampion KFT   
5.7.2015 Dog in Park Gladis G. (SRB) Otevřená V1, CAC VDH, CAC KFT, BOB
28.6.2015 Neumark Buss K. (D) Šampionů V1, CAC VDH, r.CAC KFT
27.6.2015 Neumark Kralik B. (D) Šampionů V1, CAC VDH, r.CAC KFT
11.1.2014 Norimberk Brendt R. (D) Pracovní V1, CAC, CAC VDH, CACIB, BOB
25.8.2013 Leipzig Moller-Sieber M.(D) Pracovní V1, CAC, CAC VDH, CACIB Německý vítěz 2013
24.8.2013 Leipzig Freerksen I. (D) Pracovní V1, CAC, CAC VDH, CACIB, Vítěz Leipzig 2013
27.4.2013 Drážďany Klaas A. (EST) Šampionů V2, Res.CAC VDH
31.3.2013 Mnichova Rossier Ch. (CH) Pracovní V1, CAC, CAC VDH, CACIB, BOB
12.1.2013 Norimberk Dolejšová O. (CZ) Mezitřída V1, CAC, CAC VDH, CACIB, BOB

Výstavy Maďarsko

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
17.5.2013 Budapešť - Interra Terrier Campbell J. (Austrálie) Pracovní V3